دسته بندی ها

درباره ما

مفتخریم که فروشگاه آنلاین sevenbook معتبر ترین و بروزترین فروشگاه اینترنتی کتاب، به برترین انتخاب شما کاربران عزیز در زمینه ی خرید انواع کتاب های کمک آموزشی ودانشگاهی کمک کند. از آنجایی که تخصص تیم ما در زمینه فروش کتاب  بصورت اینترنتی، تلفنی و حضوری می باشد می توانید به راحتی کتاب و محصولات آموزشی مورد نیاز خود به راحتی خریداری کنید.

“ارسال سریع ” ، “موجودی کامل” و “بروز بودن” در تمامی روزهای سال سه اصلی است که ما بر آن استوار هستیم و همیشه آن را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. ارسال 5تومان برای مشتریان شهر تهران در نظر گرفته شده است و سفارشات مشتریان سایر شهرها نیز از طریق پست سفارشی و پیشتاز فقط و فقط 5 تومان ارسال خواهد شد. یکی از اصلی ترین مزایای خرید اینترنتی از بانک کتاب کارن بوک این است که دیگر مشتریان برای خرید کتاب از شهر تهران و یا شهرستان ها دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای خرید کتاب ندارند و با کمترین هزینه و تخفیف ویژه در کوتاه ترین زمان ممکن کتاب های مورد نیاز خود را پیدا میکنند .

 sevenbookنمایندگی فروش تمامی ناشران آموزشی از قبیل : گاج، قلم چی، الگو، مبتکران، خیلی سبز، مهروماه، گل واژه، بنی هاشمی خامنه, علمی فار, سفیرخرد, اسفندیار, و سایر ناشران آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی (پیش دبستان, ابتدایی, متوسطه, دهم, یازدهم , دوازدهم و کنکور) در رشته های علوم تجربی, ریاضی فیزیک, علوم انسانی و فنی و حرفه ای را بیابید.

فروشگاه sevenbook غیر از کتب های کمک آموزشی در زمینه رشته های دانشگاهی از قبیل مدیریت روانشناسی حقوق فنی مهندسی هنر و زبان تخصص کامل را دارا می باشد.

فروشگاه sevenbookاززیرمجموعه های انتشارات کتاب دانش پارسیان میباشد.ناشرکتابهای دانشگاهی وآزمونهای استخدامی.همچنین عزیزانی که دست نوشته های خود را مایل هستندکه بصورت کتاب دربیاورند درزمینه چاپ کتاب نیز میتوانید باما تماس بگیریدومشاوره کنید.همچنین دوستان ناشر وکتابفروش در سراسر کشور میتوانند باپخش وانتشارات کتاب دانش پارسیان تماس بگیرند ودرزمینه فروش عمده کتاب در همه زمینه ها باماهمکاری کنند خیلی ممنون ازخوبیها وانرژی مثبتتون. 

داودایمان پور مدیریت انتشارات وپخش کتاب دانش پارسیان وسایت sevenbook