دسته بندی ها

قوانین

قوانین و مقررات ثبت سفارش در sevenbook

1-      تمامی کتب ارائه شده توسط sevenbook پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2-      کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و sevenbook کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3-      همه کتاب های فعال روی فروشگاه لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته 1: در صورت افزایش قیمت کتاب ها از سمت ناشر خریدار موظف است مبلغ افزایش قیمت را واریز کند.

نکته 2:sevenbook قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی فروشگاه وجود دارد.
4-      تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرفکمتر از 6 ساعت کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب sevenbook مشاوره نمایید. 
5-      مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن sevenbookمی تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
6-sevenbook قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد. به دلیل تهیه کردن تمامی کتاب ها طبق نیاز مشتری تحت هیچ شرایطی کنسلی هیچ کدام از اقلام فاکتور امکان پذیر نیست.
نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای sevenbook، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای sevenbook غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،sevenbook کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.
7-اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهترsevenbook می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

8-  کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

9-استرداد وجه هایی که به دلایل : "موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده "در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .